Жорсткий диск WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери
Відео 19Фото 4 |
WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital 3TB WD Purple™ Surveillance - WD30PURZ, Hard Drive WD30PUR | 481 zł |
Dysk serwerowy WD Purple 3TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (WD30PURZ) | 491 zł |
Western Digital Purple 3TB SATA III WD30PURZ | 495 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! WESTERN DIGITAL Dysk WD Purple™ WD30PURZ 3TB 3.5'' S | 494 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості жорсткого диска WD WD30PURZ:
- Оптимізація для роботи з 64 або менш HD камерами в режимі 24/7
Модификації WD Purple WD30PURZ
Ціни на WD Purple WD30PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD10PURZ 1 ТБ на 64 камери | від 233 zł | 7 пропозицій | ||
WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери | від 554 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD30PURX 3 ТБ на 32 камери | від 596 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери | від 481 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURX 4 ТБ на 32 камери | від 404 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURZ 4 ТБ на 64 камери | від 459 zł | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400 | від 789 zł | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD64PURZ 6 ТБ 256/5400 | від 649 zł | 11 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURX 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) | від 808 zł | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD84PURZ 8 ТБ WD84PURZ | від 896 zł | 15 пропозицій | ||
WD Purple WD85PURZ 8 ТБ WD85PURZ | від 977 zł | 7 пропозицій | ||
WD Purple WD121PURZ 12 ТБ 256/7200 | від 1 350 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200 | від 2 555 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →