Жорсткий диск WD Purple WD60PURZ 6 ТБ на 64 камери
Відео 19Фото 4 |
WD Purple WD60PURZ 6 ТБ на 64 камери 500 ГБ на 32 камери 500 ГБ на 64 камери 1 ТБ 1 ТБ на 32 камери на 64 камери 2 ТБ 2 ТБ на 32 камери на 64 камери 3 ТБ на 32 камери 3 ТБ на 64 камери 4 ТБ на 32 камери 4 ТБ на 64 камери 5 ТБ 6 ТБ 128/5400 6 ТБ 256/5400 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) 6 ТБ на 32 камери (WD62PURX) 6 ТБ на 64 камери 8 ТБ 64 камери 128 кэш 8 ТБ 64 камери 256 кеш 8 ТБ WD82PURX 8 ТБ 8 ТБ WD82PURZ WD84PURZ 8 ТБ WD85PURZ 8 ТБ на 32 камери 10 ТБ 256/5400 10 ТБ 256/7200 10 ТБ WD102PURX 10 ТБ 12 ТБ WD102PURZ 256/7200 14 ТБ 512/7200 18 ТБ 512/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості жорсткого диска WD WD60PURZ:
- Оптимізація для роботи з 64 або менш HD камерами в режимі 24/7
Модификації WD Purple WD60PURZ
Ціни на WD Purple WD60PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD10PURZ 1 ТБ на 64 камери | від 233 zł | 7 пропозицій | ||
WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери | від 556 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD30PURX 3 ТБ на 32 камери | від 596 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери | від 481 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURX 4 ТБ на 32 камери | від 404 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURZ 4 ТБ на 64 камери | від 459 zł | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400 | від 789 zł | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD64PURZ 6 ТБ 256/5400 | від 649 zł | 12 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURX 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) | від 808 zł | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD84PURZ 8 ТБ WD84PURZ | від 896 zł | 15 пропозицій | ||
WD Purple WD85PURZ 8 ТБ WD85PURZ | від 974 zł | 13 пропозицій | ||
WD Purple WD121PURZ 12 ТБ 256/7200 | від 1 350 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200 | від 2 555 zł | 1 пропозиція |