Жорсткий диск WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200
Відео 19Фото 4 | 2 555 zł Купити! Western Digital 14TB WD Purple™ Surveillance - WD140PURZ, Hard Drive WD140Westerndigital.comОфіційний партнер WD Доставка: по Польщі Поскаржитись |
WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Purple WD140PURZ
Ціни на WD Purple WD140PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD10PURX 1 ТБ на 32 камери | від 316 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD10PURZ 1 ТБ на 64 камери | від 224 zł | 11 пропозицій | ||
WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери | від 555 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD30PURX 3 ТБ на 32 камери | від 596 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери | від 481 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURX 4 ТБ на 32 камери | від 634 zł | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURZ 4 ТБ на 64 камери | від 539 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400 | від 785 zł | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD64PURZ 6 ТБ 256/5400 | від 649 zł | 22 пропозиції | ||
WD Purple WD60PURX 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) | від 811 zł | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD84PURZ 8 ТБ WD84PURZ | від 897 zł | 14 пропозицій | ||
WD Purple WD85PURZ 8 ТБ WD85PURZ | від 943 zł | 15 пропозицій | ||
WD Purple WD121PURZ 12 ТБ 256/7200 | від 1 350 zł | 7 пропозицій | ||
WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200 | від 2 555 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →