Dysk twardy WD Red Plus WD101EFBX 10 TB
Wideo 11 |
WD WD101EFBX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Red Plus WD101EFBX 10 TB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Red Plus (CMR) - 10TB - Dysk twardy - WD101EFBX - SATA-600 - 3.5" | 1 328 zł |
Western Digital Dysk HDD Red Plus 10TB 3,5'' CMR 256MB/7200RPM Class DHWDC | 1 353 zł |
Dysk WD Red Plus 10TB 3.5" SATA III HDD | 1 316 zł |
Dysk twardy WD Red 10 TB 3.5" WD101EFBX | 1 501 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Red Plus WD101EFBX
Ceny na WD Red Plus WD101EFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400 | od 424 zł | 21 oferta | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 TB 128/5400 | od 420 zł | 4 oferty | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 TB | od 520 zł | 1 oferta | ||
WD Red Plus WD40EFZX 4 TB 128/5400 | od 597 zł | 2 oferty | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400 | od 481 zł | 19 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 TB 128/5400 | od 790 zł | 3 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 TB 256/5400 | od 739 zł | 19 oferty | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 TB 128/5700 | od 937 zł | 29 oferty | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 TB | od 1 140 zł | 25 oferty | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 TB | od 1 328 zł | 26 oferty | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 TB | od 1 860 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →