Dysk twardy WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400
Wideo 11 |
WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital Dysk twardy WD Red Plus 2TB 3,5 CMR 64MB/5400RPM DHWDCWCT2 | 434 zł |
WD Red Plus 2TB HD-35-WD-0101 | 445 zł |
WD WD Red Plus 2TB 3,5'' WD20EFPX WD20EFPX | 449 zł |
Dysk twardy WD Red Plus 2 TB 3.5" WD20EFPX | 510 zł |
Western Digital Dysk twardy WD Red Plus 2TB 3,5 CMR 64MB/5400RPM 124769 | 434 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Red Plus WD20EFPX
Ceny na WD Red Plus WD20EFPX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400 | od 424 zł | 22 oferty | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 TB 128/5400 | od 420 zł | 4 oferty | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 TB | od 520 zł | 1 oferta | ||
WD Red Plus WD40EFZX 4 TB 128/5400 | od 597 zł | 2 oferty | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400 | od 481 zł | 18 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 TB 128/5400 | od 790 zł | 3 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 TB 256/5400 | od 739 zł | 19 oferty | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 TB 128/5700 | od 937 zł | 28 oferty | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 TB | od 1 140 zł | 25 oferty | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 TB | od 1 328 zł | 26 oferty | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 TB | od 1 860 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →