Dysk twardy Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TB
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk SkyHawk 2TB 3,5 256MB ST2000VX017 DHSGTWCT20VX017 | 327 zł |
Seagate SkyHawk 2TB HD-35-SEA-0096 | 307 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk 2TB HDD | 309 zł |
SEAGATE SkyHawk 2TB 3,5'' ST2000VX017 ST2000VX017 | 335 zł |
Seagate Dysk SkyHawk 2TB 3,5 256MB ST2000VX017 107154 | 333 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017
Ceny na Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TB | od 295 zł | 20 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 TB 256/5900 | od 403 zł | 21 oferta | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB 256/5900 | od 368 zł | 31 oferta | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900 | od 835 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →