Dysk twardy WD Red Plus WD40EFZX 4 TB 128/5400
Wideo 11 |
WD WD40EFZX |
|
Niezawodny wewnętrzny dysk twardy 3,5 cala z rodziny dysków twardych WD Red Plus 2020. Linia ta obejmuje modele od 1 GB do 14 TB, które są zoptymalizowane pod kątem długoterminowego przechowywania informacji w macierzach NAS. Produkt klasy średniej przeznaczony do użytku w domu i biurowa wielodyskowa pamięć masowa połączona z siecią lokalną za pomocą szybkiego kabla sieciowego lub połączeń bezprzewodowych.Nadaje się do pracy w małych i średnich biznesowych macierzach NAS.Może być również używany jako dodatkowy dysk twardy Dysk twardy WD Red Plus WD40EFZX jest nie jest zalecany do użytku jako systemowy dysk twardy, ale może obsłużyć dużą ilość plików projektów roboczych, wysokiej jakości treści wideo/zdjęć/audio oraz kopii zapasowych.
Technologia klasycznego zapisu magnetycznego CMR, która pozwala na osiągnięcie zwiększonej szybkości przesyłania danych, a same płyty magnetyczne obracają się z prędkością 5400 obr/min. Zapewnia to umiarkowane rozpraszanie ciepła (3,1 W), co jest ważne w przypadku budowania wielodyskowych domowych systemów NAS z cichym chłodzeniem. Technologia 3D Active Balance Plus gwarantuje wysoką niezawodność i stabilną pracę podczas pracy 24/7.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Modyfikacje WD Red Plus WD40EFZX
Ceny na WD Red Plus WD40EFZX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400 | od 424 zł | 23 oferty | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 TB 128/5400 | od 420 zł | 4 oferty | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 TB | od 520 zł | 1 oferta | ||
WD Red Plus WD40EFZX 4 TB 128/5400 | od 597 zł | 2 oferty | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400 | od 481 zł | 20 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 TB 128/5400 | od 790 zł | 3 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 TB 256/5400 | od 739 zł | 21 oferta | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 TB 128/5700 | od 937 zł | 30 oferty | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 TB | od 1 140 zł | 27 oferty | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 TB | od 1 323 zł | 28 oferty | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 TB | od 1 860 zł | 7 oferty |