Dysk twardy Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR
Wideo 18 |
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR |
|
HDWD240EZSTA - Retail. HDWD240UZSVA - Bulk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba Dysk twardy HDD P300 4TB 3.5cala S3 5400rpm 128MB bulk DHTBAWCT40P | 441 zł |
Dysk TOSHIBA P300 4TB HDD | 409 zł |
TOSHIBA P300 4TB 3,5'' HDWD240UZSVA HDWD240UZSVA | 451 zł |
Dysk TOSHIBA P300 4TB HDD | 409 zł |
Dysk twardy TOSHIBA P300 4 TB 3.5" HDWD240UZSVA | 516 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba P300 HDWD240UZSVA
Ceny na Toshiba P300 HDWD240UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 TB CMR | od 215 zł | 26 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR | od 266 zł | 15 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR | od 370 zł | 10 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR | od 380 zł | 21 oferta | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR | od 583 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →