Жорсткий диск Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 ТБ SMR
Відео 18 |
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 ТБ SMR |
|
HDWD260EZSTA - Retail. HDWD260UZSVA - Bulk.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 ТБ SMR
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba P300 High Performance HDWD260UZSVA - 6TB - Dysk twardy - HDWD260UZ | 624 zł |
Toshiba P300 3.5" 6000 GB Serial ATA III dysk twardy HDWD260UZSVA | 634 zł |
Dysk Toshiba P300 6TB 3.5" SATA III (HDWD260UZSVA) | 585 zł |
Dysk Hdd Toshiba P300 Hdwd260Uzsva (6 Tb ; 3.5'; 128 Mb; 5400Obr/Min) | 639 zł |
Toshiba P300 6tb Hard Disk Hdd Posrebrzany 3.5´´ HDWD260UZSVA | 617 zł |
Toshiba P300 Hdwd260uzsva 3.5´´ 6tb Hard Disk Drive Przezroczysty 3.5´´ 56 | 754 zł |
Відеоогляди
Модификації Toshiba P300 HDWD260EZSTA
Ціни на Toshiba P300 HDWD260EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 ГБ CMR | від 182 zł | 1 пропозиція | ||
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 ТБ CMR | від 231 zł | 23 пропозиції | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 ТБ SMR | від 257 zł | 19 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 ТБ CMR | від 370 zł | 9 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 ТБ SMR | від 275 zł | 14 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 ТБ SMR | від 585 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →