Dysk twardy Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR
Wideo 18 |
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR |
|
HDWD260EZSTA - Retail. HDWD260UZSVA - Bulk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba P300 3.5" 6000 GB Serial ATA III dysk twardy HDWD260UZSVA | 625 zł |
Dysk Toshiba P300 6TB 3.5" SATA III (HDWD260UZSVA) | 585 zł |
Dysk twardy Toshiba P300 3.5'' HDD 6TB 5400RPM SATA 6Gb/s 128MB | HDWD260U | 605 zł |
Dysk Hdd Toshiba P300 Hdwd260Uzsva (6 Tb ; 3.5'; 128 Mb; 5400Obr/Min) | 639 zł |
Toshiba | Dysk twardy | P300 | 5400 obr./min | 6000 GB | 128 MB | 690 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba P300 HDWD260EZSTA
Ceny na Toshiba P300 HDWD260EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 GB CMR | od 172 zł |
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 TB CMR | od 215 zł | 26 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR | od 266 zł | 15 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR | od 370 zł | 10 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR | od 380 zł | 21 oferta | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR | od 583 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →