Dysk twardy Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR
Wideo 18 |
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR |
|
HDWD220EZSTA - Retail. HDWD220UZSVA - Bulk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba P300 / 2 TB / 35 cala/czerwony HDWD320UZSVA | 303 zł |
Toshiba P300 Desktop PC - 2TB - Dysk twardy - HDWD220UZSVA - SATA-600 - 3. | 277 zł |
Toshiba P300 2TB HDWD220UZSVA HD-35-TOS-0019 | 288 zł |
Toshiba P300 3.5" 2000 GB SATA dysk twardy HDWD220UZSVA | 271 zł |
Dysk Toshiba P300 2TB 3.5" SATA III (HDWD320UZSVA) | 266 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba P300 HDWD220EZSTA
Ceny na Toshiba P300 HDWD220EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 GB CMR | od 172 zł | 1 oferta | ||
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 TB CMR | od 215 zł | 22 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR | od 266 zł | 17 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR | od 370 zł | 11 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR | od 380 zł | 22 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR | od 583 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →