Dysk twardy WD AV-GP WD20EURX 2 TB SATA 3
Wideo 2 |
WD AV-GP WD20EURX 2 TB SATA 3 |
|
Stosunkowo niedrogi i niezawodny wewnętrzny dysk twardy 3,5 cala z rodziny dysków twardych WD AV-GP SATA 2013. Linia ta obejmuje sześć modeli o pojemności od 320 GB do 3 TB, zoptymalizowanych do strumieniowego przesyłania cyfrowego wideo w konsumenckich rejestratorach wideo i systemach CCTV. Różni się umiarkowanym zużyciem energii (nie więcej niż 4,5 W w trybie intensywnego użytkowania) i niskim poziomem hałasu.
Działa w szerokim zakresie temperatur, dzięki czemu można go stosować w systemach z cichym chłodzeniem pasywnym. Zoptymalizowane oprogramowanie zapewnia nieprzerwane nagrywanie wideo 24/7 z maksymalnie 12 kamer HD. Dysk twardy WD AV-GP WD20EURX o pojemności 2000 GB może przechwycić do 400 godzin wideo HD lub 2000 godzin standardowej telewizji. Łączy się za pomocą standardowego interfejsu SATA3. Łatwo wpasowuje się w konfigurację nowoczesnego odtwarzacza multimedialnego do kina domowego w rozdzielczości FullHD/UltraHD lub serwera audio/wideo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Modyfikacje WD AV-GP WD20EURX
Ceny na WD AV-GP WD20EURX |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 GB 32 MB | od 150 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 GB 64 MB | od 312 zł | 3 oferty | ||
WD AV-GP WD5000AVVS 500 GB AVVS | od 141 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 TB | od 360 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 TB SATA 2 | od 782 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 TB SATA 3 | od 414 zł | 1 oferta |