Dysk twardy Toshiba P300 HDWD120EZSTA 2 TB CMR
Wideo 18 |
Toshiba P300 HDWD120EZSTA 2 TB CMR |
|
HDWD120EZSTA - Retail. HDWD120UZSVA - Bulk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba P300 HDWD120EZSTA
Ceny na Toshiba P300 HDWD120EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 GB CMR | od 182 zł | 1 oferta | ||
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 TB CMR | od 215 zł | 21 oferta | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR | od 257 zł | 19 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR | od 370 zł | 9 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR | od 409 zł | 11 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR | od 585 zł | 13 oferty |