Dysk twardy Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR
Wideo 18 |
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR |
|
HDWD130EZSTA - Retail. HDWD130UZSVA - Bulk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba P300 3TB dysk wewnętrzny 89 cm 35 cala SATA III HDWD130UZSVA Bulk | 486 zł |
Dysk twardy TOSHIBA 3 TB 3.5" HDWD130UZSVA | 472 zł |
Toshiba P300 3TB 3.5" 3000 GB Serial ATA III dysk twardy HDWD130UZSVA | 370 zł |
Dysk twardy HDD TOSHIBA P300 HDWD130UZSVA, 3.5', 3 TB, SATA III, 64 MB, 72 | 376 zł |
HDD P300 3TB 3.5" S3 7200rpm 64MB bulk | 411 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba P300 HDWD130EZSTA
Ceny na Toshiba P300 HDWD130EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 TB CMR | od 215 zł | 25 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR | od 266 zł | 15 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR | od 370 zł | 9 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR | od 380 zł | 20 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR | od 583 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →