Dysk twardy Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 GB CMR
Wideo 18 |
Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 GB CMR |
|
HDWD105EZSTA - Retail. HDWD105UZSVA - Bulk.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba P300 HDWD105EZSTA
Ceny na Toshiba P300 HDWD105EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 TB CMR | od 215 zł | 25 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 TB SMR | od 266 zł | 15 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD130EZSTA 3 TB CMR | od 370 zł | 9 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB SMR | od 380 zł | 20 oferty | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 TB SMR | od 583 zł | 11 oferty |