Жорсткий диск Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ
Відео 9Фото 5 |
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
За допомогою утиліти Green Button від Verbatim можна встановити час відключення жорсткого диска, поки до нього знову не звернуться. В комплекті кабель USB 3.0 - USB type B Між диском та кожухом антивібраційні прокладки. У нижній частині чотири гумові ніжки
Підтримка операційних систем Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS Х 10.1 та вище, Linux kernel 2.6 і вище. Але при використанні Mac OS, ПЗ Nero BackItUp автоматично зберігає файли не працює.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Store'n'Go Portable Black - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 275 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Verbatim Store 'n' Go Portable 1TB Srebrny (53197) | 259 zł |
Dysk HDD VERBATIM 53023, 2.5', 1 TB, USB 3.0, 8 MB, 5400 obr./min. | 275 zł |
Zewnętrzny dysk twardy Verbatim Store 'n' Go 1TB (53023) Czarny | 287 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! HDD VERBATIM 1TB USB 3.0 BLACK ZEW - PACZKOMAT, POCZTA | 266 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023
Ціни на Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53023 1 ТБ | від 219 zł | 21 пропозиція | ||
Verbatim Store n Go 3.0 2.5" 53177 2 ТБ | від 331 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →