Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 TB 256/5400
Wideo 6 |
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 TB 256/5400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 TB 256/5400
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk BarraCuda 6TB 3,5 256MB ST6000DM003 DHSGTWCT60DM003 | 723 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda HDD 6TB | 700 zł |
SEAGATE BarraCuda 6TB 3,5'' ST6000DM003 ST6000DM003 | 733 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 6TB 3,5 256MB ST6000DM003 42444 | 737 zł |
Seagate BarraCuda 6TB HD-35-SEA-494 | 696 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003
Ceny na Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 TB 64/7200 | od 212 zł | 7 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 TB 256/7200 | od 241 zł | 13 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 TB 256/7200 | od 254 zł | 33 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 TB 256/5400 | od 422 zł | 22 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 TB 256/5400 | od 410 zł | 34 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 TB 256/5400 | od 686 zł | 23 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 TB 256/5400 | od 614 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →