Жорсткий диск WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR
Відео 5 |
WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD NasWare Red WD60EFAX
Ціни на WD NasWare Red WD60EFAX |
---|---|---|---|---|
WD NasWare Red WD10EFRX 1 ТБ | від 353 zł | 2 пропозиції | ||
WD NasWare Red WD20EFRX 2 ТБ | від 604 zł | 2 пропозиції | ||
WD NasWare Red WD30EFRX 3 ТБ CMR | від 545 zł | 2 пропозиції | ||
WD NasWare Red WD30EFAX 3 ТБ SMR | від 433 zł | 2 пропозиції | ||
WD NasWare Red WD40EFRX 4 ТБ CMR | від 988 zł | 1 пропозиція | ||
WD NasWare Red WD40EFAX 4 ТБ SMR | від 550 zł | 4 пропозиції | ||
WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR | від 800 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →