Жорсткий диск WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Red Pro wewnętrzny dysk twardy 18 TB 35 cala dysk twardy NAS 7200 obr/m | 2 175 zł |
WD Red Pro (CMR) - 18TB - Dysk twardy - WD181KFGX - SATA-600 - 3.5" | 2 175 zł |
Western Digital Dysk Red Pro 18TB 3.5 cala 512MB SATAIII/7200rpm DHWDCWCT0 | 2 334 zł |
Western Digital Dysk Red Pro 18TB 3.5 cala 512MB SATAIII/7200rpm 115967 | 2 334 zł |
Western Digital 18TB WD Red™ Pro NAS - WD181KFGX, Hard Drive WD181KFGX | 2 568 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red Pro WD181KFGX
Ціни на WD Red Pro WD181KFGX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 479 zł | 8 пропозицій | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 1 616 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 628 zł | 11 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 1 962 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 899 zł | 11 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 1 059 zł | 11 пропозицій | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 1 418 zł | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 1 640 zł | 31 пропозиція | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 2 083 zł | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 1 931 zł | 5 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 1 817 zł | 16 пропозицій | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 2 175 zł | 10 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 2 502 zł | 6 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 2 794 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →