Жорсткий диск WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital Dysk twardy WD Red Pro 14TB 3,5 512MB SATAIII/7200rpm DHWD | 1 941 zł |
WD Red Pro 14TB HD-35-WD-0102 | 1 931 zł |
Western Digital Dysk twardy WD Red Pro 14TB 3,5 512MB SATAIII/7200rpm DHWD | 1 978 zł |
Western Digital Dysk twardy WD Red Pro 14TB 3,5 512MB SATAIII/7200rpm 1247 | 1 936 zł |
Western Digital 14TB WD Red™ Pro NAS - WD142KFGX, Hard Drive WD142KFGX | 2 098 zł |
WD Dysk twardy HDD WD Red Pro 14TB 3,5" SATA WD142KFGX | 2 117 zł |
Western Digital Wd142kfgx 3.5´´ 14tb Ssd Przezroczysty 3.5´´ | 2 104 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Red Pro WD142KFGX
Ціни на WD Red Pro WD142KFGX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 479 zł | 10 пропозицій | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 1 616 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 628 zł | 11 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 1 962 zł | 1 пропозиція | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 899 zł | 13 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 1 059 zł | 13 пропозицій | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 1 421 zł | 2 пропозиції | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 1 640 zł | 27 пропозицій | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 2 083 zł | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 1 931 zł | 7 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 1 799 zł | 15 пропозицій | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 2 175 zł | 12 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 2 502 zł | 7 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 2 794 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →