Dysk twardy Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB 256/5400 CMR
Wideo 14Zdjęcia 2 |
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB 256/5400 CMR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB 256/5400 CMR
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk SkyHawk 6TB 3,5 cali 256MB ST6000VX009 DHSGTWCT60VX009 | 662 zł |
Seagate Dysk SkyHawk 6TB 3,5 cali 256MB ST6000VX009 DHSGTWCT60VX009 | 674 zł |
HDD SEAGATE SkyHawk ST6000VX009 6TB 3,5" 256MB SATA III ST6000VX009 | 726 zł |
Seagate Dysk SkyHawk 6TB 3,5 cali 256MB ST6000VX009 110219 | 662 zł |
Seagate Dysk twardy HDD Seagate SkyHawk 6TB 3,5" SATA ST6000VX009 | 671 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate SkyHawk ST6000VX009
Ceny na Seagate SkyHawk ST6000VX009 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 TB CMR | od 227 zł | 10 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 TB CMR | od 299 zł | 17 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX015 2 TB SMR | od 314 zł | 8 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 TB 64/5900 | od 480 zł | 1 oferta | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 TB 256/5900 SMR | od 401 zł | 11 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB 256/5400 CMR | od 599 zł | 20 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR | od 695 zł | 11 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 TB 256/7200 CMR | od 891 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →