Dysk twardy Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 TB 256/5900
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 TB 256/5900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 TB 256/5900
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate SkyHawk Surveillance HDD - 3TB - Dysk twardy - ST3000VX015 - SATA- | 440 zł |
Seagate Dysk HHD SkyHawk 3TB 3,5'' 256MB ST3000VX015 DHSGTWCT30VX015 | 455 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk 3TB HDD | 419 zł |
SEAGATE SkyHawk 3TB 3,5'' ST3000VX015 ST3000VX015 | 464 zł |
Seagate Dysk HHD SkyHawk 3TB 3,5'' 256MB ST3000VX015 90731 | 464 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015
Ceny na Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TB | od 295 zł | 19 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 TB 256/5900 | od 403 zł | 20 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB 256/5900 | od 368 zł | 30 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900 | od 835 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →