Dysk twardy WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR
Wideo 5 |
WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital 6TB WD 3.5in PC, Blue - WD60EZAX, Hard Drive WD60EZAX | 923 zł |
Dysk WD Blue 6TB 3.5" SATA III (WD60EZAX) | 862 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! western digital WD Blue 6TB SATA 3.5inch 6 Gb/s PC H | 857 zł |
Dysk WD Blue™ WD60EZAX 6TB 3,5" 5400 256MB SATA III (CMR) | 885 zł |
WD BLUE 6TB 5400obr. 256MB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 885 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue WD60EZAX
Ceny na WD Blue WD60EZAX |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 GB 32/7200 | od 227 zł | 7 oferty | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 TB 64/5400 | od 230 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD10EZEX 1 TB 64/7200 | od 215 zł | 21 oferta | ||
WD Blue WD20EARZ 2 TB 64/5400 | od 276 zł | 15 oferty | ||
WD Blue WD20EZRZ 2 TB 64/5400 | od 240 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 TB 256/5400 | od 312 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD20EZBX 2 TB 256/7200 | od 270 zł | 23 oferty | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 TB 256/5400 | od 424 zł | 7 oferty | ||
WD Blue WD40EZAX 4 TB CMR | od 478 zł | 6 oferty | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 TB SMR | od 536 zł | 1 oferta | ||
WD Blue WD60EZAX 6 TB CMR | od 857 zł | 6 oferty | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 TB SMR | od 735 zł | 5 oferty | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 TB 128/5640 | od 1 017 zł | 3 oferty | ||
WD Blue WD80EAAZ 8 TB 256/5640 | od 1 072 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →