Dysk twardy WD Black Performance Mobile 2.5" WD5000LPSX 500 GB SMR
WD Black Performance Mobile 2.5" WD5000LPSX 500 GB SMR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Black Performance Mobile 2.5" WD5000LPSX 500 GB SMR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk WD Black 500GB 2.5" SATA III (WD5000LPSX) | 311 zł |
WDBlack WD Black™ 500GB 2.5-inch Performance - WD5000LPSX, Hard Drive WD50 | 332 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk HDD WD Black WD5000LPSX (500 GB ; 25 ; 64 MB; 720 | 324 zł |
Western Digital Wd5000lpsx 500gb 2.5´´ Hard Disk Czarny 2.5´´ | 347 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! western digital WD Black Mobile 500GB HDD 7200rpm SATA | 323 zł |
Modyfikacje WD Black Performance Mobile 2.5" WD5000LPSX
Ceny na WD Black Performance Mobile 2.5" WD5000LPSX |
---|---|---|---|---|
WD Black Performance Mobile 2.5" WD5000LPLX 500 GB CMR | od 160 zł | 1 oferta | ||
WD Black Performance Mobile 2.5" WD5000LPSX 500 GB SMR | od 311 zł | 5 oferty | ||
WD Black Performance Mobile 2.5" WD10SPSX 1 TB | od 353 zł | 17 oferty |
Polecamy