Dysk twardy WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 TB
Wideo 15Zdjęcia 9 |
WD WDBA3A0040BBK-WESN |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 TB
Wszystkie ceny 13 →WD BLACK P10 Game Drive - Zewn?trzny dysk - 4TB - Czarny | 622 zł |
WD Black P10 Game Drive 4TB HD-EX-WD-0030 | 634 zł |
Dysk WD P10 Game Drive 4TB HDD Czarny | 600 zł |
Dysk WD P10 Game Drive 4TB HDD Czarny WDBA3A0040BBK-WESN | 600 zł |
Najlepszy przyjaciel konsoli
Tworzenie dysków twardych fantasy nie ma się gdzie wędrować. To nie jest dla ciebie pisanie "Alicji w Krainie Czarów". Dlatego chłopaki z Western Digital chcieliby osobno ukłonić się za to, że nie są tak nudni jak ich konkurenci. Kilka lat temu jedną z najjaśniejszych gwiazd na rynku zewnętrznych dysków twardych były modele WD My Passport i Passport Portable, które wyróżniały się niebanalnym wyglądem i odważnymi kolorami. A pod koniec 2019 roku firma wprowadziła na rynek kolejny ciekawy eksperyment o nazwie P10 Game Drive.
Skrzynka z amunicją
To wytrzymały i pojemny dysk twardy, ukryty w solidnej plastikowej ramie, podobnie jak pudełko z wkładami. Wystarczy spojrzeć na ogromne śruby w rogach i metalowe gniazda przypominające pojemniki. W związku z tym nie zapewnia ochrony przed wstrząsami i upadkami (pomimo budzącego grozę wyglądu), więc bądź z nim ostrożny. Głównymi nabywcami P10 Game Drive są bojarzy PC oraz posiadacze konsol PS4/PS4 Pro i Xbox One, którym bardzo brakuje dostępnej pamięci do przechowywania stale rosnącej kolekcji gier na Steam lub PS Store. Biorąc pod uwagę, jak nadęte są dzisiejsze gry, nawet dostępne 4 TB nie wydaje się przesadą. Jeśli weźmiesz 40 GB na średnią objętość nowoczesnej gry, to po prostu otrzymasz kolekcję stu zabawek. Chociaż nikt nie zabrania brania mniejszej lub większej wersji, w ofercie znajdują się również modele na 2 i 5 TB.
Nieco szybszy niż standardowy dysk twardy PS4 Pro
Po podłączeniu dysku do gier WD P10 do konsoli będziesz musiał poświęcić kilka minut na konfigurację początkową, niepotrzebne gesty z komputera PC nie są wymagane, dysk jest pobierany automatycznie. Pod względem parametrów model w pełni uzasadnia swoją nienajniższą cenę: operacyjne prędkości odczytu i zapisu osiągają 140 MB / s i zwisają, nie tak szybko, jak inne zewnętrzne dyski twarde ze względu na pojemny bufor. W pracy pokazał się jeszcze lepiej niż wbudowany dysk PS4 Pro: wczytanie zapisu w Assassin's Creed Odyssey zajęło mu 1 minutę i 10 sekund, w porównaniu do minuty i 16 sekund dla wbudowanego dysku twardego „lokówki”. ”. Inne gry z otwartym światem, których wczytywanie zajmuje dużo czasu, również wykazują niewielką przewagę kilku sekund. Podobało mi się też, że podczas pracy zachowuje się cicho i praktycznie nie nagrzewa się, a gumowe nóżki na spodzie dobrze tłumią drgania i zapobiegają porysowaniu stołu.
Modyfikacje WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN
Ceny na WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN |
---|---|---|---|---|
WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN 2 TB | od 380 zł | 13 oferty | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 TB | od 500 zł | 13 oferty | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN 5 TB | od 688 zł | 12 oferty |