Dysk twardy WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0040BBL 4 TB
Zdjęcia 9 |
WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0040BBL 4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0040BBL 4 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Passport for Mac - Zewn?trzny dysk - 4TB - Niebieski | 783 zł |
WD 4TB My Passport for Mac - WDBA2F0040BBL-WESN, Portable External Hard Dr | 716 zł |
Dysk zewnętrzny HDD WD My Passport for Mac 4TB Niebieski (WDBA2F0040BBL-WE | 673 zł |
Przenośny dysk twardy WD 4 TB My Passport for Mac USB 3.0 z oprogramowanie | 629 zł |
WDC WDBA2F0040BBL-WESN Dysk zewnętrzny WD My Passport for Mac, 2.5, 4TB, U | 601 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0040BBL
Ceny na WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0040BBL |
---|---|---|---|---|
WD My Passport for Mac HDD WDBA2D0020BBL 2 TB | od 425 zł | 7 oferty | ||
WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0040BBL 4 TB | od 601 zł | 9 oferty | ||
WD My Passport for Mac HDD WDBA2F0050BBL 5 TB | od 720 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →