Dysk twardy WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0040BBL 4 TB
Wideo 3Zdjęcia 14 |
WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0040BBL 4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0040BBL 4 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD 4TB My Passport Ultra, Silver - WDBFTM0040BSL-WESN, Hard Drive WDBFTM00 | 654 zł |
Zewnętrzny dysk twardy Western Digital My Passport Ultra 4TB (WDBFTM0040BS | 696 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! western digital Dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra | 682 zł |
Western Digital Mypassport Ultra Usb 3.0 2.5´´ External Hdd Czarny 1413807 | 785 zł |
WD 4TB My Passport Ultra, Blue - WDBFTM0040BBL-WESN, Hard Drive WDBFTM0040 | 654 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0040BBL
Ceny na WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0040BBL |
---|---|---|---|---|
WD My Passport Ultra HDD WDBC3C0010BSL 1 TB | od 349 zł | 5 oferty | ||
WD My Passport Ultra HDD WDBC3C0020BBL 2 TB | od 470 zł | 11 oferty | ||
WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0040BBL 4 TB | od 654 zł | 10 oferty | ||
WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0050BBL 5 TB | od 743 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →