Dysk twardy WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 TB
Wideo 3Zdjęcia 2 |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 TB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WDBLACK 10TB Performance 35-calowy wewnętrzny dysk twardy - klasa 7200 obr | 1 599 zł |
WD Black - 10TB - Dysk twardy - WD101FZBX - SATA-600 - 3.5" | 1 996 zł |
Dysk WD Black 10TB 3.5" SATA III HDD | 1 819 zł |
WD Black 10TB HD-35-WD-0091 | 1 919 zł |
Dysk WD Black 10TB 3.5" SATA III HDD | 1 819 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX
Ceny na WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 TB | od 384 zł | 6 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 TB | od 587 zł | 20 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 TB | od 993 zł | 17 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 TB 128/7200 | od 1 376 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 TB 256/7200 | od 1 501 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 TB 128/7200 | od 1 330 zł | 3 oferty | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 TB 256/7200 | od 1 490 zł | 1 oferta | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 TB | od 1 599 zł | 14 oferty |
Polecamy