Dysk twardy WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 TB
Wideo 14Zdjęcia 15 |
WD WDBPKJ0050BBK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Passport 5TB czarny HD-EX-WD-0025 | 639 zł |
Dysk WD My Passport 5TB HDD Czarny | 569 zł |
WD My Passport 2,5" USB 3.2 Czarny | 569 zł |
Dysk WD My Passport 5TB HDD Czarny WDBPKJ0050BBK-WESN | 569 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK
Ceny na WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 TB | od 258 zł | 19 oferty | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 TB | od 329 zł | 49 oferty | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 TB | od 489 zł | 44 oferty | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 TB | od 569 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →