Жорсткий диск Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS
Відео 11 |
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Exos X18 35" 18000 GB SAS ZA240CV1A001 | 1 796 zł |
Seagate Enterprise ST18000NM004J dysk twardy 3.5" 18000 ST18000NM004J | 1 874 zł |
Dysk serwerowy Seagate Exos X18 18TB 3.5'' SAS-3 (12Gb/s) (ST18000NM004J) | 1 765 zł |
Dysk twardy Seagate Exos X18 3.5'' HDD 18TB 7200RPM SAS 12Gb/s 256MB | ST1 | 1 758 zł |
Seagate — KRYTYCZNE DLA BIZNESU SAS EXOS X18 18 TB SAS 3,5 cala 7200 obr./ | 1 758 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X18 ST18000NM004J
Ціни на Seagate Exos X18 ST18000NM004J |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 ТБ SAS | від 1 421 zł | 2 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA | від 1 220 zł | 14 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 ТБ SAS | від 1 632 zł | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA | від 1 185 zł | 18 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 ТБ SAS | від 1 612 zł | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA | від 1 837 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS | від 1 499 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 ТБ SATA | від 1 321 zł | 13 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS | від 1 758 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 ТБ SATA | від 1 527 zł | 19 пропозицій |
Рекомендуємо