Dysk twardy Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 TB SAS
Wideo 11 |
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 TB SAS |
|
Korpus wypełniony helem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 TB SAS
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Exos X18 35" 18000 GB SAS ZA240CV1A001 | 1 842 zł |
Seagate Exos X18 - 18TB - Dysk twardy - ST18000NM004J - SAS3 - 3.5" | 1 756 zł |
Seagate Enterprise ST18000NM004J dysk twardy 3.5" 18000 ST18000NM004J | 1 874 zł |
Dysk serwerowy Seagate Exos X18 18TB 3.5'' SAS-3 (12Gb/s) (ST18000NM004J) | 1 765 zł |
Dysk twardy Seagate Exos X18 3.5'' HDD 18TB 7200RPM SAS 12Gb/s 256MB | ST1 | 1 758 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Exos X18 ST18000NM004J
Ceny na Seagate Exos X18 ST18000NM004J |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 TB SAS | od 1 568 zł | 2 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 TB SATA | od 1 220 zł | 11 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 TB SAS | od 1 569 zł | 5 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 TB SATA | od 1 244 zł | 12 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 TB SAS | od 1 834 zł | 2 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 TB SATA | od 1 549 zł | 2 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 TB SAS | od 1 420 zł | 9 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 TB SATA | od 1 309 zł | 8 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 TB SAS | od 1 756 zł | 11 oferty | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 TB SATA | od 1 486 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →