Dysk twardy Seagate SkyHawk ST4000VX007 4 TB 64/5900 CMR
Wideo 14Zdjęcia 2 | Wkrótce w sprzedaży 465 zł Średni model wewnętrznego dysku twardego 3,5″ z dedykowanej linii dysków twardych Seagate SkyHawk 2016. Ta rodzina obejmuje 9 modeli o pojemności od 1 do 10 TB, które są zoptymalizowane do stosowania w systemach nadzoru wideo opartych na rejestratorach DVR i NVR. Specjalne oprogramowanie układowe z technologiami ImagePerfect zapewnia nieprzerwane całodobowe nagrywanie strumieni wideo z dużej liczby kamer HD (do 64 szt.). Obsługiwane przez zastrzeżone oprogramowanie SkyHawk Health Management, które proaktywnie chroni przechowywanie danych z monitoringu wideo przy użyciu zaawansowanych narzędzi do zapobiegania i odzyskiwania. Dysk twardy Seagate SkyHawk ST4000VX007 może być używany w prostych i złożonych strukturach RAID. W przypadku awarii dołączone oprogramowanie RAID RapidRebuild odbudowu...je woluminy trzy razy szybciej niż tradycyjne macierze RAID. Dzięki wbudowanym czujnikom drgań dysk zapewnia stałą wydajność w systemach wielodyskowych, umożliwiając szybkie i łatwe skalowanie systemu przechowywania wideo zgodnie z potrzebami. Energooszczędny sterownik i funkcje oprogramowania układowego gwarantują wysoką wydajność i niskie wytwarzanie ciepła, co zwiększa niezawodność systemu jako całości. Konstrukcja i materiały wysokiej jakości chronią napęd przed wpływami środowiska i minimalizują prawdopodobieństwo awarii. |
Seagate SkyHawk ST4000VX007 4 TB 64/5900 CMR |
|
Średni model wewnętrznego dysku twardego 3,5″ z dedykowanej linii dysków twardych Seagate SkyHawk 2016. Ta rodzina obejmuje 9 modeli o pojemności od 1 do 10 TB, które są zoptymalizowane do stosowania w systemach nadzoru wideo opartych na rejestratorach DVR i NVR. Specjalne oprogramowanie układowe z technologiami ImagePerfect zapewnia nieprzerwane całodobowe nagrywanie strumieni wideo z dużej liczby kamer HD (do 64 szt.).
Obsługiwane przez zastrzeżone oprogramowanie SkyHawk Health Management, które proaktywnie chroni przechowywanie danych z monitoringu wideo przy użyciu zaawansowanych narzędzi do zapobiegania i odzyskiwania. Dysk twardy Seagate SkyHawk ST4000VX007 może być używany w prostych i złożonych strukturach RAID. W przypadku awarii dołączone oprogramowanie RAID RapidRebuild odbudowuje woluminy trzy razy szybciej niż tradycyjne macierze RAID.
Dzięki wbudowanym czujnikom drgań dysk zapewnia stałą wydajność w systemach wielodyskowych, umożliwiając szybkie i łatwe skalowanie systemu przechowywania wideo zgodnie z potrzebami. Energooszczędny sterownik i funkcje oprogramowania układowego gwarantują wysoką wydajność i niskie wytwarzanie ciepła, co zwiększa niezawodność systemu jako całości. Konstrukcja i materiały wysokiej jakości chronią napęd przed wpływami środowiska i minimalizują prawdopodobieństwo awarii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Modyfikacje Seagate SkyHawk ST4000VX007
Ceny na Seagate SkyHawk ST4000VX007 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 TB CMR | od 227 zł | 12 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 TB CMR | od 299 zł | 17 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX015 2 TB SMR | od 287 zł | 11 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 TB 64/5900 | od 480 zł | 1 oferta | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 TB 256/5900 SMR | od 401 zł | 12 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB 256/5400 CMR | od 596 zł | 21 oferta | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR | od 695 zł | 18 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 TB 256/7200 CMR | od 890 zł | 5 oferty |