Dysk twardy Seagate SkyHawk ST8000VX0022 8 TB 256/7200
Wideo 14Zdjęcia 2 |
Seagate SkyHawk ST8000VX0022 8 TB 256/7200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate SkyHawk ST8000VX0022
Ceny na Seagate SkyHawk ST8000VX0022 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 TB CMR | od 227 zł | 12 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 TB CMR | od 299 zł | 17 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX015 2 TB SMR | od 287 zł | 11 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 TB 64/5900 | od 480 zł | 1 oferta | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 TB 256/5900 SMR | od 401 zł | 12 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB 256/5400 CMR | od 599 zł | 22 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR | od 695 zł | 12 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 TB 256/7200 CMR | od 889 zł | 5 oferty |