Dysk twardy Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 TB
Wideo 3 |
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 TB |
|
Pojemny wewnętrzny dysk twardy 3,5 ″ z rodziny specjalnych dysków twardych Toshiba S300 Pro Surveillance z modelu 2018. Ta linia obejmuje trzy modele o pojemności od 6 do 10 TB, które są zoptymalizowane do użytku w systemach nadzoru wideo opartych na cyfrowych rejestratorach wideo (sDVR) i sieciowych rejestratorach wideo (sNVR). Specjalne oprogramowanie sprzętowe firmy Toshiba Dynamic Cache Technology zapewnia nieprzerwane, całodobowe nagrywanie strumieni wideo z kamer o rozdzielczości HD / FHD (do 64 strumieni jednocześnie).
Dysk twardy Toshiba S300 HDWT380UZSVA wykorzystuje klasyczną metodę nagrywania magnetycznego CMR, która zapewnia szybki dostęp do danych, a same płytki magnetyczne obracają się z prędkością 7200 obr./min. Jest przeznaczony do pracy w hurtowniach danych zawierających do ośmiu dysków, umożliwiając szybkie i łatwe skalowanie podsystemu przechowywania wideo w razie potrzeby. Może pracować w konwencjonalnych, wielofunkcyjnych komputerach i stacjach roboczych. Wyposażony w interfejs SATA3, który gwarantuje kompatybilność wsteczną ze sprzętem SATA2 i SATA. Gwarantowany zasób producenta to 180 TB rocznie (z pełną trzyletnią gwarancją), co odpowiada nagrywaniu wideo w trybie 24/7 do 20,5 GB na godzinę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Kup Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 TB
Toshiba S300 Surveillance - 8TB - Dysk twardy - HDWT380UZSVA - SATA-600 - | 920 zł |
Toshiba S300 Surveillance 3.5" 8000 GB Serial ATA III HDWT380UZSVA | 924 zł |
Toshiba S300 Surveillance 3.5" 8000 GB Serial ATA III HDWT380UZSVA | 931 zł |
Dysk Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8TB SATA Surveillance BULK | 1 032 zł |
Toshiba S300 Surveillance 3.5" 8000 GB Serial ATA III dysk twardy | 1 064 zł |
Modyfikacje Toshiba S300 HDWT380UZSVA
Ceny na Toshiba S300 HDWT380UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba S300 HDWV110UZSVA 1 TB CMR | od 199 zł | 14 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT720UZSVA 2 TB SMR | od 261 zł | 10 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 TB CMR | od 542 zł | 7 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT740UZSVA 4 TB pamięć podręczna 128 | od 431 zł | 3 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 TB pamięć podręczna 256 | od 342 zł | 15 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT360UZSVA 6 TB | od 798 zł | 6 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT860UZSVA 6 TB SMR | od 596 zł | 11 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 TB | od 920 zł | 5 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT31AUZSVA 10 TB | od 1 079 zł | 9 oferty |