Dysk twardy Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk SkyHawk 8TB 3,5 cali 256MB ST8000VX010 DHSGTWCT80VX010 | 871 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk 8TB HDD | 846 zł |
Seagate SkyHawk 8TB HD-35-SEA-0112 | 850 zł |
SEAGATE SkyHawk 8TB 3,5'' ST8000VX010 ST8000VX010 | 897 zł |
Seagate Dysk SkyHawk 8TB 3,5 cali 256MB ST8000VX010 110220 | 888 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010
Ceny na Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TB | od 279 zł | 27 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 TB 256/5900 | od 403 zł | 19 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB 256/5900 | od 368 zł | 29 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900 | od 835 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →