Dysk twardy Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 TB ST12000VE001
Wideo 4 |
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 TB ST12000VE001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 TB ST12000VE001
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12TB 3,5" | 1 379 zł |
Seagate Dysk HDD Seagate Skyhawk AI ST12000VE001 (12 TB ; 3.5"; 256 MB; 72 | 1 488 zł |
Dysk HDD Seagate Skyhawk AI ST | 1 422 zł |
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12TB 3,5" | 1 419 zł |
Seagate Skyhawk 3.5´´ Sata 12tb 7200rpm Hard Disk Drive Wielokolorowy 3.5´ | 1 573 zł |
Seagate Skyhawk Ai St12000ve001 3.5´´ 12tb Hard Disk Drive Przezroczysty 3 | 1 731 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate SkyHawk AI ST12000VE001
Ceny na Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8 TB ST8000VE001 | od 883 zł | 10 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 10 TB 234 MB/s | od 1 129 zł | 23 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 TB ST12000VE001 | od 1 379 zł | 6 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 16 TB 2 mln. h | od 1 619 zł | 4 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 18 TB | od 2 399 zł | 1 oferta | ||
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB | od 1 999 zł | 5 oferty | ||
Seagate SkyHawk AI ST24000VE002 24 TB | od 2 687 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →