Dysk twardy WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 TB 128/5400
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 TB 128/5400 |
|
Kompaktowy i niezawodny wewnętrzny 2,5-calowy dysk twardy z serii przenośnych dysków HDD WD Blue 2,5″ 2017 roku. Ta rodzina obejmuje modele o pojemności od 500 GB do 2 TB, zoptymalizowane pod kątem szerokiej gamy codziennych zadań. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do stosowania w laptopach i mobilnych stacjach roboczych podstawowej półki cenowej (o niskim obciążeniu podsystemu dyskowego).
Nadaje się do konfiguracji przeznaczonych do użytku domowego i biurowego. Dysk twardy WD Blue 2,5″ WD10SPZX może być używany jako dysk systemowy lub sparowany z szybszym dyskiem SSD. Pojemność równa 1000 GB wystarcza do przechowywania plików projektów roboczych, umiarkowanych ilości treści multimedialnych HD/UHD i kolorowych nowoczesnych gier. Wyposażony w energooszczędny kontroler współpracujący z buforem o zwiększonej pojemności (128 MB). Ten model wykorzystuje technologię magnetycznego przechowywania danych (SMR) w celu uzyskania dużej pojemności, a same talerze obracają się z prędkością 5400 obr./min. Zapewnia to niskie wydzielanie ciepła (do 1,5 W przy aktywnym użytkowaniu), co ma znaczenie w przypadku gęstych układów komputerów mobilnych. Podłączany do portu SATA3, wstecznie kompatybilny z SATA i SATA2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 TB 128/5400
Wszystkie ceny 19 →Western Digital Blue 1 TB SATA 25-calowy dysk twardy - opcja FFP WDZ10SPZX | 276 zł |
Western Digital HDD Blue 1TB 2,5'' 128MB SATAIII/5400rpm DHWDCWBT1000005 | 278 zł |
WD Blue 1TB 2,5'' HD-25-WD-152 | 289 zł |
Dysk WD Blue 1TB 2.5" SATA III HDD | 279 zł |
WD WD Blue Mobile 1TB 2,5'' WD10SPZX WD10SPZX | 288 zł |
Modyfikacje WD Blue 2.5" WD10SPZX
Ceny na WD Blue 2.5" WD10SPZX |
---|---|---|---|---|
WD Blue 2.5" WD5000LPZX 500 GB 128/5400 CMR | od 229 zł | 14 oferty | ||
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 TB 128/5400 | od 242 zł | 19 oferty | ||
WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 TB 128/5400 | od 423 zł | 6 oferty |