Материнська плата Asus ROG STRIX B550-F GAMING (90MB14S0-M0EAY0)
Відео 15Фото 8 |
Одна з високоякісних повнорозмірних моделей материнських плат Asus для процесорів AMD Ryzen на основі топового чипсета 2019 року AMD X570. Являє собою повнорозмірну плату формату АТХ з популярної серії оверклокерських моделей Asus Strix Republic Of Gamers, продукти якої славляться своєю підвищеною надійністю і поліпшеним оверклокерським потенціалом. У цій моделі реалізована більшість функцій флагманської серії ROG Strix X570 Gaming, в тому числі є підтримка ультраскоростной системної шини стандарту PCI-E Gen4.0 для новітніх геймерських відеокарт і швидкодіючого М.
2 SSD-накопичувача. Материнська плата Asus ROG STRIX B550-F GAMING гарантовано сумісна з процесорами Ryzen 3/5/7/9 третього покоління з ядрами Matisse і Matisse Refresh. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для створення оверклокерських і геймерських конфігурацій преміумкласу. Обладнана надпотужної 14-фазної (12+2) підсистемою живлення процесора Digi+ Power Control c розвиненими радіаторами. Ця модель напевно зацікавить ентузіастів, які звикли отримувати максимум продуктивності за рахунок використання нестандартних режимів і прийомів ручної настройки параметрів роботи ключових системних компонентів. Підтримує установку вражаючого обсягу оперативної пам'яті DDR4 (до 128 Гб).
Купити Asus ROG STRIX B550-F GAMING
Усі ціни 8 →ASUS ROG STRIX B550-F GAMING P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DD | 619 zł |
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING | 779 zł |
Płyta główna Asus ROG STRIX B550-F GAMING | 618 zł |
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING, AMD AM4, ATX, 128 GB DDR4, 4DIMM, DP, HDMI, | 649 zł |
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING | 799 zł |
Заведеться будь Ryzen
Материнські плати на базі чипсета AMD B550 підходять для самих передових складок з процесорами Ryzen будь-яких поколінь і не важливо, буде це ігрова складання або потужна робоча станція для аудіо і відео-продакшну, моделювання або компілювання. Та одним з найцікавіших варіантів в цьому класі є ROG STRIX B550-F GAMING від Asus. Нехай це і не найдешевша, зате надійна, наворочена по саме не хочу і з продуманим дизайном, охолодженням і живленням.
14-фазна підсистема живлення з радіатором VRM
14-фазна підсистема живлення з радіатором VRM впевнено справляється з будь-яким існуючим процесорами Ryzen, будь то старенький шестиядерний чип сімейства Pinnacle Ridge або новенький 16-ядерний монстр Ryzen 9 5950X. Теж саме стосується інших компонентів системи. Хочете поставити нову відеокарту RX 6800 XT? Та будь ласка (тільки знайдіть її в продажу). Хочете реактивну систему пам'яті як у PlayStation 5? Це теж можна, Asus ROG STRIX B550-F GAMING підтримує нову шину PCI-E 4.0 і швидкі твердотельники нового покоління.
Всі необхідні інтерфейси
Відповідно до свого статусу материнська плата володіє всіма самими сучасними інтерфейсами підключення, будь то SATA-порти, сучасні USB або роз'єм M. 2. Любителів моддінгу і власників відкритих корпусів порадує оновлений дизайн плати і наявність системи синхронізації підсвічування Asus Aura Sync. З урахуванням просунутості платформи, цінник в $200 виглядає цілком виправдано. Сумувати можна хіба що про те, що з новими відеокартами Radeon, процесорами Ryzen Vermeer і відповідними материнськими платами дуже складно послідовно проводити модернізацію. Доведеться відразу купувати, процесор, материнську плату і відеокарту.