Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX
Відео 13Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX
Усі ціни 9 →Procesor Intel Core i5-10600K, 4.1 GHz, 12 MB, BOX (BX8070110600K) | 672 zł |
Intel Core i5-10600K procesor 4,1 GHz 12 MB Smart Cache BX8070110600K | 754 zł |
Procesor Intel® Core™ I5-10600K (12M Cache, up to 4.80 GHz) | 762 zł |
Procesor Intel® Core™ I5-10600K (12M Cache, up to 4.80 GHz) | 809 zł |
Intel Core I5-10600ka 4.10ghz Cpu Szary 1359659 | 1 193 zł |
А це точно не Core i7?
Тож, що у нас? Ага, 6 ядер з включеним Hyper-threading (тобто ядер як би 12), турбо-буст до 4.8 ГГц і результат у Geekbench 4 майже у 30 000 папуг. І за все це просять трохи менше ніж 300 доларів. Слухайте, а ми справді зараз говоримо про Core i5? А то виходячи з технічних характеристик це повинен бути досить дорогий Core i7. Принаймні, саме так було б ще декілька років тому. Але запекла війна з AMD призвела до того, що Intel втратив статус короля процесорів і тепер намагається наздогнати конкурента, підкуповуючи клієнтів саме низькими цінами, а не новими розробками.
Багатопотоковість і розблокований множник
Втім, як кінцеві споживачі, ми тільки задоволені, адже в порівнянні з попередником Core i5-9600K, новинка здається величезним кроком вперед. Новий 6-ядерник отримав підтримку технології Hyper-Threading і завдяки цьому наростив продуктивність майже на чверть, лише трішки не дотягнувши до рівня Core i7-9700K. Втім, і на момент виходу, і зараз, коли пишеться ця стаття, прямим конкурентом Core i5-10600K є великий і жахливий Ryzen 5 3600, який царює в середньому ціновому сегменті.
Гідний суперник для Ryzen 5 3600
На початок 2021 року за обидва процесори просять близько $300, обидва комплектуються штатним охолодженням і в обох розблокований множник для розгону. Core i5 також оснащений вбудованим відеоядром, що і пояснює майже 20-доларову різницю в ціні. Якщо ви стежили за протистоянням AMD і Intel останніх років, то результати тестів навряд чи стануть для вас сюрпризом: Ryzen 5 3600 має невелику перевагу у багатьох ресурсних завданнях, але при цьому трішки програє 6-ядерному Intel, щойно справа доходить до ігор. Тому однозначно рекомендувати «беріть ось це» ми не можемо.
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 528 zł | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 572 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 425 zł | 25 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 469 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 662 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 1 087 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 1 199 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 672 zł | 10 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 490 zł | 9 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 488 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 1 085 zł | 2 пропозиції |