Материнська плата ASRock H510 Pro BTC+
Відео 11Фото 7 |
Закрити
Шапка
ASRock H510 Pro BTC+
Форм-фактор:Нестандартний (Custom)
Socket:Intel LGA 1200
Чипсет:Intel H510
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 1 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:3200 МГц
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24+24+24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Купити ASRock H510 Pro BTC+
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASRock H510 PRO BTC+ P?yta g?ówna - Intel H510 - Intel LGA1200 socket - DDP?yta g?ówna, 50.1cm x 22.4cm, Intel LGA1200 Socket, Intel H510, 6 x PCI-Express 3.0 x16, DDR4-3200 - 1 x DIMM slot, 1 x SATA... ще-600 / 1 x M.2 SATA (2260 / 2280 / 22110), USB 3.2 Gen 1 Type A & USB 2.0 Type A, HDMI 1.4 Po??czenie, Intel I219V Gigabit LAN, Intel Xe Graphics wsparcie (Wymagane CPU) Proshop.plПоскаржитись | 367 zł |
ASRock H510 Pro BTC+ PL-S1200-ASR-055ASRock H510 Pro BTC+ - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach... щеKomputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 1 039 zł |
ASrock H510 Pro BTC+Rodzaj chipsetu:Intel® H510;Częstotliw OleOle.plПоскаржитись | 1 039 zł |
ASrock H510 Pro BTC+Chipset:Intel® H510;Częstotliw RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 039 zł |
Asrock H510 Pro Btc+ Motherboard Czarny 90-MXBGL0-A0UAYZAsrock H510 Pro BTC+. Producent procesora: Intel, Gniazdo procesora: LGA 1200, Zgodne serie procesorów: Intel® Core™ i3, Inte... щеl Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9. Obsługiwane typy pamięci: DDR4 SDRAM, Maksymalna pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ gniazd pamięci: DIMM. Obsługiwane interfejsy dysków: M.2,SATA III, Obsługiwane typy dysków: HDD i SSD. Typ interfejsu Ethernet: Gigabit Ethernet, Kontroler LAN: Intel® I219 V. Komponent dla: PC, Rodzina chipsetów płyty głównej: Intel, Chipset płyty głównej: Intel H510 tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 395 zł |
Серія ASRock BTC (Майнінг)Порівняти в таблиці →
від 1 980 zł
ATX, сокет Intel LGA 1150, чипсет Intel H81, 2 x DDR3, DIMM, 1600 МГц, USB C, HDMI, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 1 980 zł
ATX, сокет Intel LGA 1150, чипсет Intel H81, 2 x DDR3, DIMM, 1600 МГц, USB C, HDMI, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 520 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel Q270, 2 x DDR4, DIMM, 2400 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 480 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel H110, 2 x DDR4, DIMM, 2400 МГц, USB C, M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 367 zł
Нестандартний (Custom), сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel H510, 1 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для ASRock H510 Pro BTC+ →
Відеоогляди
Custom Mining Rig Frame Build for the ASRock H510 Pro BTC+ Riserless Motherboard
7 травня 20221 265 переглядів
ASRock H510 Pro BTC+ Mining Motherboard Assembly
5 травня 2022698 переглядів
DIY Custom Mining Rig Part 2. 6600, 6600XT, H510 Pro BTC+. With BIOS setup tips.
11 травня 2022599 переглядів
ASRock H510 Pro BTC+ Motherboard - Most Versatile Riserless GPU Crypto Mining Motherboard
11 травня 20231 750 переглядів
Should you use an ASROCK H510 Pro BTC+ Motherboard for Crypto Mining?
12 січня 202216 731 перегляд
ASRock H510 Pro BTC+ Riserless Mining Motherboard
13 жовтня 202150 465 переглядів
เมนบอร์ดสำหรับ Crypto Mining เกิดมาเพื่อขุดบิทคอยกับ ASRock H510 Pro BTC+
19 червня 202173 320 переглядів
Board for Asrock h510 pro btc+ build ( molex connection is wrong )
8 грудня 20212 213 переглядів
Asrock's NEW Beast Mining Motherboard - H510 Pro BTC+ | Only PCIe x1 for all slots
1 вересня 202114 383 перегляда
Asrock h510 btc pro build ( update 3 ) mollex connection
18 січня 20221 855 переглядів
Asrock h510 btc pro build ( update 2 molex connection is wrong )
19 грудня 20211 175 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 735 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 532 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2