Материнська плата ASRock Z790 PG Lightning DDR5
Фото 7 |
ASRock Z790 PG Lightning DDR5 - це висококласне рішення від відомого тайванського виробника, призначене для складання потужних геймерських ПК та робочих станцій. Оснащена сучасним процесорним роз'ємом LGA 1700, ця плата підтримує широкий спектр процесорів Intel Core i9, i7, i5, i3, Pentium і Celeron 12-го, 13-го та 14-го поколінь, включаючи моделі з лінійок Alder Lake, Raptor Lake та Raptor Lake Refresh.
Завдяки наявності 16-фазної системи живлення, вона ідеально підходить для створення конфігурацій преміум-класу з високопродуктивними компонентами. Плата здатна працювати з оперативною пам'яттю DDR5-7200 та вміщує до 192 ГБ RAM, забезпечуючи надлишковий ресурс навіть для найвибагливіших завдань. З чотирма слотами M.2 для SSD-накопичувачів (шина PCI-E 4.0) та чотирма портами SATA3 для традиційних HDD та SSD, ця материнська плата гарантує високу швидкість передачі даних та відмінний заділ для створення комплексного дискового сховища.
Підтримка PCI-E 4.0 гарантує максимальну віддачу та чуйність з боку сучасних M.2 SSD накопичувачів, що особливо важливо для ігрових ПК та робочих станцій, що займаються обробкою авторського контенту. Допоміжне оснащення ASRock Z790 PG Lightning DDR5 включає TPM-коннектор, інтегрований RAID-контролер і додатковий HDMI порт, який може стати в нагоді, якщо потрібно підключити монітор до вбудованої в процесор відеокарті. Приналежність до сімейства Phantom Gaming підкреслюється наявністю додаткових конекторів для RGB/ARGB-підсвічування та зон для встановлення водяного охолодження.
Купити ASRock Z790 PG Lightning DDR5
Усі ціни 11 →ASROCK Z790 Z790 PG LIGHTNING 4 x DDR5 HDMI EDP 4 M2 4 SATA | 1 000 zł |
ASRock Z790 PG Lightning P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA1700 socket | 867 zł |
ASRock Płyta główna Z790 PG LIGHTNING S1700 4DDR5 HDMI M2 ATX KBASRIIEZ790 | 790 zł |
ASRock Z790 PG Lightning PL-S1700-ASR-033 | 839 zł |
ASRock Płyta główna Z790 PG LIGHTNING S1700 4DDR5 HDMI M2 ATX 98998 | 821 zł |
Модификації ASRock Z790 PG Lightning DDR5
Ціни на ASRock Z790 PG Lightning DDR5 |
---|---|---|---|---|
ASRock Z790 PG Lightning DDR4 | від 737 zł | 20 пропозицій | ||
ASRock Z790 PG Lightning DDR5 | від 769 zł | 12 пропозицій |