Материнська плата ASRock B550 PG Velocita
Відео 4Фото 6 |
Закрити
Шапка
ASRock B550 PG Velocita
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:AMD AM4
Чипсет:AMD B550
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:4733 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Підтримка AMD AM4 Ryzen 3000, 3000 G-Series, 4000 G-Series, 5000 і 5000 G-Series.
Всі характеристики
Купити ASRock B550 PG Velocita
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASRock B550 PG VELOCITA PL-AM4-ASR-036ASRock B550 PG VELOCITA - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklep... щеach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 739 zł |
Płyta główna ASROCK B550 PG VelocitaASRock B550 PG Velocita jest przystosowana do obsługi procesorów Ryzen od AMD. Konstrukcja płyty umożliwia montaż modułów RAM... щеDDR4 o taktowaniu do 4600 MHz (OC), a także stworzenie mocnej konfiguracji za pomocą AMD CrossFireX podłączysz dodatkowe karty graficzne. Wykuta ze stopów aluminium pokrywa chłodząca efektywnie odprowadza ciepło. Pod solidną pokrywą znajdują się dwa gamingowe złącza M.2 Key M dla najszybszych dysków SSD. Złącze Hyper M.2 obsługuje PCIe Gen4 x4, a port Ultra M.2 pracuje w trybach PCIe Gen3 x2 oraz SATA3. Niezależnie, czy używasz słuchawek, zestawu głośnomówiącego Electro.plПоскаржитись | 711 zł |
Płyta główna ASROCK B550 PG VelocitaASRock B550 PG Velocita jest przystosowana do obsługi procesorów Ryzen od AMD. Konstrukcja płyty umożliwia montaż modułów RAM... щеDDR4 o taktowaniu do 4600 MHz (OC), a także stworzenie mocnej konfiguracji za pomocą AMD CrossFireX podłączysz dodatkowe karty graficzne. Wykuta ze stopów aluminium pokrywa chłodząca efektywnie odprowadza ciepło. Pod solidną pokrywą znajdują się dwa gamingowe złącza M.2 Key M dla najszybszych dysków SSD. Złącze Hyper M.2 obsługuje PCIe Gen4 x4, a port Ultra M.2 pracuje w trybach PCIe Gen3 x2 oraz SATA3. Niezależnie, czy używasz słuchawek, zestawu głośnomówiącego Avans.plПоскаржитись | 711 zł |
ASrock B550 PG VelocitaRodzaj chipsetu:AMD® B550;Częstotliw OleOle.plПоскаржитись | 711 zł |
Płyta główna ASROCK B550 PG Velocita 90-MXBD90-A0UAYZASRock B550 PG Velocita jest przystosowana do obsługi procesorów Ryzen od AMD. Konstrukcja płyty umożliwia montaż modułów RAM... щеDDR4 o taktowaniu do 4600 MHz (OC), a także stworzenie mocnej konfiguracji za pomocą AMD CrossFireX podłączysz dodatkowe karty graficzne. Wykuta ze stopów aluminium pokrywa chłodząca efektywnie odprowadza ciepło. Pod solidną pokrywą znajdują się dwa gamingowe złącza M.2 Key M dla najszybszych dysków SSD. Złącze Hyper M.2 obsługuje PCIe Gen4 x4, a port Ultra M.2 pracuje w trybach PCIe Gen3 x2 oraz SATA3. Niezależnie, czy używasz słuchawek, zestawu głośnomówiącego Mediaexpert.plПоскаржитись | 719 zł |
ще 7 пропозицій
Серія ASRock Phantom (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 732 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 529 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, без підсвітки
від 427 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4533 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 509 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 456 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 342 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 629 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, без підсвітки
від 769 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 299 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 697 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 949 zł
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 142 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 679 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 725 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 711 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4066 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, без підсвітки
від 526 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, без підсвітки
від 1 579 zł
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 737 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 849 zł
mini-ITX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 5400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 279 zł
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для ASRock B550 PG Velocita →
Відеоогляди
ASRock Phantom Gaming B550 PG VELOCITA Unboxing | Top3Tech
28 січня 2022640 переглядів
Almost perfect: A deep look at the ASRock B550 PG Velocita
4 вересня 20225 973 перегляда
ASRock B550 PG Velocita - Review - Is it worth it?!
15 вересня 20217 095 переглядів
EVGA FTW3 RTX 3080 PC Build Timelapse ASMR (ASRock B550 PG Velocita)
1 грудня 202027 194 перегляда
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 712 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 758 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 755 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 599 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 569 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 611 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 669 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 639 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 589 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки