Материнська плата ASRock A520M-HVS
Відео 4Фото 6 |
Одна з найбільш доступних багатофункціональних моделей материнських плат ASRock A520M-HVS форм-фактору microATX 2020 року з процесорним роз'ємом AMD AM4 і бюджетним набором системної логіки А520. Гарантовано підтримує центральні процесори сімейств Ryzen 3000/3000ХТ (Matisse/Matisse Refresh, 7 нм), гібридні APU Ryzen 4000 (Renoir, 7 нм) і процесори Ryzen 5000 (Vermeer, 7 нм).
Позиціонується як модель базової цінової категорії, орієнтована на використання в складі універсальних побутових і офісних персональних комп'ютерів. Крім цього, материнська плата ASRock A520M-HVS може стати надійною основою бюджетної ігрової системи, обладнаної продуктивною дискретною відеокартою з інтерфейсним роз'ємом PCI-E x16. Плата оснащена 6-фазною цифровою підсистемою живлення і двома слотовими роз'ємами для установки DDR4 DIMM-модулів, що працюють в двоканальному режимі з високою ефективною частотою (штатно до 3200 МГц, а в розгоні і зовсім аж до 4733 МГц).
Максимальний сумарний об'єм оперативної пам'яті може досягати 64 Гб, чого достатньо для вирішення будь-яких побутових/професійних завдань і комфортного геймінгу. При використанні гібридних процесорів з вбудованою графікою (APU), плата забезпечує виведення відеосигналу через аналоговий порт D-Sub або цифровий роз'єм HDMI 2.1, який може підключатися до актуальних моделей OLED/LCD-телевізорів.
Купити ASRock A520M-HVS
Усі ціни 21 →ASRock A520M-HVS PL-AM4-ASR-053 | 249 zł |
Płyta główna ASRock A520M-HVS | 349 zł |
Płyta główna ASROCK A520M-HVS | 239 zł |
ASrock A520M-HVS | 239 zł |