Материнська плата ASRock B450 Pro4
Відео 13Фото 5 |
Материнська плата формату ATX для процесорів AMD з роз'ємом Socket AM4. Входить в модельний ряд плат середнього класу 2018-го року, побудованих на основі набору системної логіки AMD B450. Забезпечує повну підтримку всього асортименту процесорів Ryzen 3/5/7 (у т. ч. моделей Pro) першого і другого покоління (ядра Ridge Summit, Pinnacle Ridge), процесорів Ryzen з вбудованим графічним ядром Radeon Vega (Raven Ridge) і нечисленних моделей CPU Athlon 200GE.
Обладнана 9-фазною цифровою підсистемою живлення Digi Power, що дозволяє використовувати потужні 8-ядерні CPU c TDP до 105 Вт. Завдяки оверклокерським функціям і радіаторам охолодження mosfet-компонентів може використовуватися для помірного розгону CPU і RAM (без збільшення напруги живлення). Материнська плата ASRock B450 Pro4 призначена для створення домашніх/офісних конфігурацій середнього рівня, а також бюджетних ігрових станцій.
Має 4 слота для модулів оперативної пам'яті стандарту DDR4-2933/2666/2400/2133 з максимальною сумарною ємністю до 64 Гб. Обладнана двома високошвидкісними інтерфейсними роз'ємами М.2 для підключення NVMe SSD-накопичувачів. Звичайні SSD/HDD-диски підключаються до чотирьох портів SATA3. Мережеві з'єднання забезпечує Gigabit Ethernet контролер Realtek RTL8111H. За обробку і виведення звуку відповідає 7.1-канальний HDА-кодек Realtek ALC892. Передбачено 14 портів USB, серед яких: 2хUSB 3.1 Gen2 (до 10 Гбіт/с, Type A+C) і 6хUSB 3.1 Gen1 (до 5 Гбіт/с).
Купити ASRock B450 Pro4
Усі ціни 19 →ASRock B450 PRO4 R20 AM4 D B450 PRO4 R2.0 | 438 zł |
ASRock Płyta główna B450 PRO4 R2.0 AM4 4DDR4 DP/HDMI M.2 USB3.2 ATX KBASRA | 332 zł |
ASRock B450 Pro4 R2.0 PL-AM4-ASR-058 | 349 zł |
ASRock Płyta główna B450 PRO4 R2.0 AM4 4DDR4 DP/HDMI M.2 USB3.2 ATX 64931 | 341 zł |
ASrock B450 Pro4 R2.0 | 331 zł |