Материнська плата ASRock B650I Lightning WiFi
Відео 1Фото 6 |
Закрити
Шапка
ASRock B650I Lightning WiFi
За призначенням:для компактних ПК, геймерська
Форм-фактор:mini-ITX
Socket:AMD AM5
Чипсет:AMD B650
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:7200 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Купити ASRock B650I Lightning WiFi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASROCK B650I Lightning WiFi DDR5 AM5 90-MXBMP0-A0UAYZ | 1 172 zł |
ASRock B650I LIGHTNING WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDRP?yta g?ówna, rozmiar: Mini ITX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), porty pami?ci: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x HDMI 2.1, Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabi... щеt sie? (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.2, AMD Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek ALC897 HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, ASRock Polychrome SYNC software Proshop.plПоскаржитись | 943 zł |
ASrock B650I Lightning WiFiArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plПоскаржитись | 959 zł |
ASrock B650I Lightning WiFiArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDПоскаржитись | 949 zł |
Серія ASRock Phantom (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 529 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, без підсвітки
від 733 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2, без підсвітки
від 428 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4533 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 509 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 451 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 349 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 769 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 620 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, без підсвітки
від 691 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 299 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 943 zł
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 144 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 679 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 527 zł
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, без підсвітки
від 690 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, без підсвітки
від 712 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4066 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, без підсвітки
від 1 599 zł
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 1 212 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 737 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 849 zł
mini-ITX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 5400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 1 107 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 727 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 485 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки