Płyta główna ASRock B650I Lightning WiFi
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
ASRock B650I Lightning WiFi
Przeznaczenie:do kompaktowych PC, gamingowa
Format:mini-ITX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD B650
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock B650I Lightning WiFi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASROCK B650I Lightning WiFi DDR5 AM5 90-MXBMP0-A0UAYZ | 1 228 zł |
Asrock Płyta główna Asrock B650I LIGHTNING WIFIBluetooth: TakEAN: 4710483944253Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 1 024 zł |
ASrock B650I Lightning WiFiArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 949 zł |
ASrock B650I Lightning WiFiArchitektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 949 zł |
Seria ASRock Phantom (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 732 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 529 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 427 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4533 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 509 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 456 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 342 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 769 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 299 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 697 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 949 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 142 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 679 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 711 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4066 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia
od 526 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, bez podświetlenia
od 725 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 579 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 849 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 5400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 737 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 279 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2