Płyta główna ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
Przeznaczenie:do domu / biura, do kompaktowych PC
Format:mini-ITX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5333 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup ASRock B760M-ITX/D4 WiFi
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASRock B760M-ITX/D4 WIFI Intel B760 1700 Mini ATX 2 DDR4 HDMI DP Wi-Fi 6E | 773 zł |
ASRock B760M-ITX/D4 WiFi P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socketP?yta g?ówna, rozmiar: Mini ITX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM s... więcejlots, porty pami?ci: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8111H 1 Gigabit sie? (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.2, Intel Xe Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek ALC897 HD Audio (8-Kana?y) Proshop.plZłóż skargę | 635 zł |
ASRock B760M-ITX/D4 WIFI PL-S1700-ASR-057ASRock B760M-ITX/D4 WIFI - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w skle... więcejpach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 679 zł |
ASrock B760M-ITX/D4 WiFi DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 669 zł |
ASrock B760M-ITX/D4 WiFi DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 669 zł |
pokaż 4 oferty
Seria ASRock PRO (do domu/biura/gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 299 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, CrossFire, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 328 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 344 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 449 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 528 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 794 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 680 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel B560, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, chłodzenie M.2
od 478 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 559 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 349 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 538 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2
od 494 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 255 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 553 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 407 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 637 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 635 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 469 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, CrossFire, chłodzenie M.2
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2