Płyta główna ASRock H81 Pro BTC
Wideo 16Zdjęcia 7 |
ASRock H81 Pro BTC
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1150
Chipset:Intel H81
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR3 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:1600 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):5.1
Złącza:HDMI
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Seria ASRock BTC (mining)Porównaj w tabeli →
od 1 980 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1150, chipset Intel H81, 2 x DDR3, DIMM, 1600 MHz, USB C, HDMI, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 619 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151, chipset Intel Q270, 2 x DDR4, DIMM, 2400 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 480 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151, chipset Intel H110, 2 x DDR4, DIMM, 2400 MHz, USB C, M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 334 zł
Niestandardowy (Custom), gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H510, 1 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
Unboxing nowej płyty głównej #1 | ASRock H81 PRO BTC R2.0
24 lutego 2020200 przegląd
Asrock BTC 2.0 vs Colorful BTC 2.0 | Which is Best for Mining? | Industech.pk
4 maja 20184 730 przegląd
Unboxing the ASROCK H81 PRO BTC!
29 września 2015494 przegląd
Buying Used GPU Mining Rigs (RX580 / Asrock H81 Pro BTC / DIY open air)
29 stycznia 20193 558 przegląd
Newegg online order Asrock h81 pro btc, 1000watt power supply, ssd, Ddr3 1600 Unboxsing
29 października 2018108 przegląd
Don't Make The Same Mistake I Did | ASRock H110 Pro BTC+ Motherboard | Insider Tips
6 października 202113 525 przegląd
LOW INVESTMENT HIGH RETURN CPU MINING 8 MONTHS ROI ONLY 60K
6 października 202166 488 przegląd
Asrock H81 BTC Pro Motherboards Discontinued!
21 stycznia 20173 635 przegląd
Unboxing ASRock H81 PRO BTC R2.0 LGA 1150 Intel H81 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Motherboard
22 czerwca 2017626 przegląd
13 GPU All on One MB? ASRock H110 Pro BTC+ Review Part 1
13 lipca 201727 575 przegląd
ASRock H81 Pro BTC R2.0 UEFI setup for ETHos
4 kwietnia 201821 226 przegląd
NEW ASROCK H81 PRO BTC MOTHER BOARD AND 6 GPU MINING RIG
30 grudnia 20173 820 przegląd
How to install a processor on a ASRock H81 PRO BTC
18 lipca 20176 360 przegląd
Asrock H81 Pro BTC+ Mining Rig Build Close Up
2 sierpnia 201715 251 przegląd
Motherboard for 6 GPUs?? - Asrock H81 Pro BTC R2.0
21 czerwca 201733 638 przegląd
How to troubleshoot ASRock H81 PRO BTC Motherboard
14 grudnia 201722 655 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2