Материнська плата ASRock H81 Pro BTC
Відео 16Фото 7 |
ASRock H81 Pro BTC
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1150
Чипсет:Intel H81
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR3 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:1600 МГц
Звук (каналів):5.1
Роз'єми:HDMI
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Серія ASRock BTC (Майнінг)Порівняти в таблиці →
від 1 980 zł
ATX, сокет Intel LGA 1150, чипсет Intel H81, 2 x DDR3, DIMM, 1600 МГц, USB C, HDMI, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 619 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel Q270, 2 x DDR4, DIMM, 2400 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 480 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel H110, 2 x DDR4, DIMM, 2400 МГц, USB C, M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 334 zł
Нестандартний (Custom), сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel H510, 1 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для ASRock H81 Pro BTC →
Відеоогляди
Unboxing nowej płyty głównej #1 | ASRock H81 PRO BTC R2.0
24 лютого 2020200 переглядів
Asrock BTC 2.0 vs Colorful BTC 2.0 | Which is Best for Mining? | Industech.pk
4 травня 20184 730 переглядів
Unboxing the ASROCK H81 PRO BTC!
29 вересня 2015494 перегляда
Buying Used GPU Mining Rigs (RX580 / Asrock H81 Pro BTC / DIY open air)
29 січня 20193 558 переглядів
Newegg online order Asrock h81 pro btc, 1000watt power supply, ssd, Ddr3 1600 Unboxsing
29 жовтня 2018108 переглядів
Don't Make The Same Mistake I Did | ASRock H110 Pro BTC+ Motherboard | Insider Tips
6 жовтня 202113 525 переглядів
LOW INVESTMENT HIGH RETURN CPU MINING 8 MONTHS ROI ONLY 60K
6 жовтня 202166 488 переглядів
Asrock H81 BTC Pro Motherboards Discontinued!
21 січня 20173 635 переглядів
Unboxing ASRock H81 PRO BTC R2.0 LGA 1150 Intel H81 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Motherboard
22 червня 2017626 переглядів
13 GPU All on One MB? ASRock H110 Pro BTC+ Review Part 1
13 липня 201727 575 переглядів
ASRock H81 Pro BTC R2.0 UEFI setup for ETHos
4 квітня 201821 226 переглядів
NEW ASROCK H81 PRO BTC MOTHER BOARD AND 6 GPU MINING RIG
30 грудня 20173 820 переглядів
How to install a processor on a ASRock H81 PRO BTC
18 липня 20176 360 переглядів
Asrock H81 Pro BTC+ Mining Rig Build Close Up
2 серпня 201715 251 перегляд
Motherboard for 6 GPUs?? - Asrock H81 Pro BTC R2.0
21 червня 201733 638 переглядів
How to troubleshoot ASRock H81 PRO BTC Motherboard
14 грудня 201722 655 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 718 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 532 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2