Материнська плата ASRock Q270 Pro BTC+
Відео 3Фото 7 |
Закрити
Шапка
ASRock Q270 Pro BTC+
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1151
Чипсет:Intel Q270
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:2400 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Купити ASRock Q270 Pro BTC+
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASRock Q270 PRO BTC gniazdo do płyty głównej górniczej 1151 12X PCIE Q270 | 520 zł |
ASrock Q270 Pro BTC+Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plПоскаржитись | 939 zł |
Płyta główna ASROCK Q270 PRO BTC+ S1151 DDR4Mining Kryptowalut Ta płyta główna została specjalnie zaprojektowana dla miningu kryptowalut, rewolucyjnego cyfrowego środka... щеpłatności, który może być użyty ... EmpikПоскаржитись | 788 zł |
ASrock Q270 Pro BTC+Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDПоскаржитись | 939 zł |
Płyta główna Asrock Q270 PRO BTC+ S1151 DDR4 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 764 zł |
ще 5 пропозицій
Серія ASRock BTC (Майнінг)Порівняти в таблиці →
від 1 980 zł
ATX, сокет Intel LGA 1150, чипсет Intel H81, 2 x DDR3, DIMM, 1600 МГц, USB C, HDMI, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 520 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel Q270, 2 x DDR4, DIMM, 2400 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 980 zł
ATX, сокет Intel LGA 1150, чипсет Intel H81, 2 x DDR3, DIMM, 1600 МГц, USB C, HDMI, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 480 zł
ATX, сокет Intel LGA 1151, чипсет Intel H110, 2 x DDR4, DIMM, 2400 МГц, USB C, M.2, без підсвітки, підходить для майнінгу
від 367 zł
Нестандартний (Custom), сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel H510, 1 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для ASRock Q270 Pro BTC+ →
Відеоогляди
My Favorite Mining Motherboard - Asrock Q270 Pro BTC+ | Unbox
29 грудня 2023440 переглядів
GPU Mining Farm - Q270 Pro BTC+ Motherboard, Features, Functions, Usefulness
14 березня 20225 894 перегляда
ASRock Q270 Pro BTC+ Motherboard, Running 13 GPUS, Server PSU's
17 лютого 20225 937 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 769 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 439 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 1 277 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 1 106 zł
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 281 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 369 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 387 zł
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 735 zł
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 484 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 699 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 605 zł
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 532 zł
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2